ECTACO iTRAVL NTL-2Li

Specialus pasiūlymas:
Visi lietuviški produktai
Daugiakalbiai produktai
Anglų k, žodynai
Ispanų k. žodynai
Hindi k. žodynai
 
Try Online dictionary:
ECTACO Electronic Dictionary

   

 
 Direction:
 Into English
 From English

© Ectaco, Inc
 
 

Kalbantys žodynai ir vertimo programos lietuvių kalbai

Lithuanian | English version (Talking dictionaries and translation software - for many languages)

Ypatingi pasiūlymai:
a) ECTACO Partner ELi900 Grand - English <-> Lithuanian Talking Electronic Dictionary and Audio PhraseBook with Handheld Scanner
b) ECTACO iTRAVL NTL-2Li English <-> Lithuanian Talking 2-way Language Communicator and Electronic Dictionary
c) ECTACO 500AL Multilingual Translator

Gera dovana keliautojui bei užsieniečiui, vykstančiam į Lietuvą!

Elektroniniai kišeniniai ir kalbantys žodynai lietuvių kalbai: >>>>

Vertimo programos lietuvių kalbai tepėms: Windows, Pocket PC. Palm, Mobiliesiems telefonams: Nemokamas bandomųjų versijų atsisiuntimas! Eikite >>>>

Apie

ECTACO, Inc kuria elektroninius kišeninius žodynus. LingvoSoft yra kompanijos prekinis ženklas ir programinės įrangos platinimo padalinys. Nuo įsikūrimo 1990 m. išleistos 7 elektroninių žodynų kartos su "Language Teacher" ir "Partner" prekiniais ženklais.

LingvoSoft siūlo žodynus 45 kalbomis (tarp jų – ir lietuvių kalba) visose įprastose aplinkose (Pocket PC, Palm OS, Windows ir daugelyje mobiliųjų telefonų). Jie naudingi keliautojams, verslininkams, vertėjams ir lokalizuojantiems programines sistemas.

Pristatymas į bet kurią pasaulio šalį! Nemokamai – JAV! Produktai yra ir kitiems kalbų deriniams.

Daugiau informacijos, nusipirkti arba atsisiųsti bandomąją versiją >>>>

Keletas siūlomų produktų

ECTACO Partner Eli900 Grand – Anglų-lietuvių kalbantis elektroninis žodynas ir frazių knygutė.
Tai naudingas per 335 tūkst. įrašų turintis keliautojo partneris, atpažįstantis, kas pasakoma angliškai ir švaria kalba pasakantis frazes tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis.

ECTACO iTRAVL NTL-2Li – Anglų-lietuvių kalbantis abipusis komunikatorius ir elektroninis žodynas
Puikus pagalbininkas tiek verslo, tiek laisvalaikio kelionėms, turintis pilną komunikavimo įrankių rinkinį. Beveik 305 tūkst. žodžių žodynas. Tiesiog kalbant į jį, pasakytos frazės išverčiamos ir pasakomos balsu kita kalba. IHelp modulis leidžia peržiūrėti dažniausiai naudojamų frazių sąrašą. Turi MP3 grotuvą, kalbos mokančius žaidimus.

ECTACO iTRAVL NTL-11N – Kalbantis abipusis daugiakalbis komunikatorius ir elektroninis žodynas
Puikus 11-os kalbų kišeninukas kelionėms į svečias šalis. Jis švaria kalba išvers ir ištars pasakytas frazes į pasirinktą kalbą. Kartu turi duomenų bazę apie viešbučius, restoranus, transportą ir žemėlapius.

EC-Pen 20 – rankinis skaitytuvas.
Jis leidžia nuskaityti bet kurį teksto fragmentą ir perkelti į norimą programą. Nuskaityti galima nuo kreivų ir laminuotų paviršių, o taip pat paviršių su tekstūra. Jį galima panaudoti bet kur – bibliotekoje, ofise ar net lėktuve. Atpažįsta tekstą daugiau nei 238 kalbomis.

Įvairios MMC ir SD kortelės - išplečia ECTACO įrenginių galimybes naujomis kalbomis.

LingvoSoft Lithuanian Platinum Pack - tai LingvoPack programų rinkinys visiems ECTACO įrenginiams – esamiems ir būsimiems.

LingvoSoft Suite 2011 English-Lithuanian for Windows Mobile - programų rinkinys mobiliems įrenginiams du Windows Mobile 6.0 operacine sistema.

LingvoSoft Travel Suite 2007 for Windows Mobile (arba Palm OS) - visi-viename sprendimas įvairioms kalbų poroms, pvz., anglų-lietuvių, vokiečių-lietuvių ir kt. Į rinkinį įeina verčiantis žodynas, kalbantis frazių rinkinys ir Todoro kelionių rinkinys, pateikiantis naudingą informaciją apie įvairias šalis.

LingvoSoft Learning Voice PhraseBook 2011 for Windows - siūlo 14 tūkstančių naudingų frazių, padeda mokytis kitą kalbą. Galimi variantai: lenkų- lietuvių, vokiečių-lietuvių, anglų-lietuvių ir kitos poros.

LingvoSoft FlashCards 2011 - "Flash" kortelės su įvairiais dvikalbiais žodynais (ir lietuvių kalbai su anglų, vokiečių, portugalų, rusų, lenkų ir kt.), skirtos Pocket PC (arba Palm OS) operacinei sistemai.

Paragon SlovoEd žodynai - tai elektroniniai dvikalbiai (į abi puses) žodynai įvairiems mobiliems įtaisams, pvz., BlackBerry

Paragon Lithuanian Language Extender for Pocket PC - pateikia klaviatūros tvarkykles bei sisteminius nustatymus lietuvių kalbai.

Paragon Lithuanian PiLoc for Palm OS - sukuria aplinką darbui su lietuvių kalba.

Paragon InterPen for Pocket PC - užtikrina greitą ir patogų nacionalinių rašto ženklų įvedimą, išplečia ženklų atpažinimo galimybes.

Paragon PenReader Multilingual Handwriting Recognition for Pocket PC - užtikrina ranka rašomo teksto atpažinimą.

Daugiau

Elektroniniai kišeniniai ir kalbantys žodynai lietuvių kalbai: >>>>

Vertimo programos lietuvių kalbai tepėms: Windows, Pocket PC. Palm, Mobiliesiems telefonams: Nemokamas bandomųjų versijų atsisiuntimas! Eikite >>>>

Specialus pasiūlymas:
Visi lietuviški produktai
Daugiakalbiai produktai
Anglų k, žodynai
Ispanų k. žodynai
Hindi k. žodynai