Lithuanian Internet resources: English version
Lithuanian State Emblem

Lietuvos Seimas

Lietuvos širdis - Seime. Tad ir pradėsime nuo jo WWW svetainės!
http://www.lrs.lt - lietuvių kalba
http://www.lrs.lt/n/eng/index.html - anglų kalba

Ši plati svetainė nuo seno teikia daug šviežius ir svarbios informacijos apie Lietuvą ir įvykius joje. Gal ji ir negali pasigirti dizaino kokybe ir plonybėmis, dailiu ir puošniu rūbeliu (kuris daugelyje WWW svetainių virsta atviru kiču), tačiau ar tai nulemia pateikiamos informacijos kokybę ir svarbą? Pvz., rinkimų metu ji visada suteikia galimybę "gyvai" stebėti balsavimo eigą dinamiškai pateikdama balsų santykius. Tad ir dabar aplankykite rinkimų puslapį
http://www.lrs.lt/rinkimai

Ir nėra geresnės vietos pasaulyje, jei norite VELTUI gauti Lietuvos valstybės įstatymų ir nutarimų pradinius tekstus. Taip pat pateikiami ir Seimo posėdžių protokolus, stenogramas bei garso įrašus.
http://www.lrs.lt/DPaieska.html - paieška lietuvių kalba
http://www.lrs.lt/n/eng/DPaieska.html - paieška anglų kalba

O jei neradote reikiamos informacijos LRS svetainė siūlo gausų nuorodų į kitus lietuviškus resursus (į kitas lietuviškas svetaines) sąrašą.
http://www.lrs.lt/kiti/ - lietuvių kalba
http://www.lrs.lt/n/eng/kiti/ - anglų kalba

Lithuanian Parliament inside
PLB Emblem

http://www.lrs.lt/plb/ - pasaulio lietuvių bendruomenės puslapiai.
Juose: apie PLB ir jos konstitucija, bendra veiklos apžvalga, lietuvių Charta, kultūrinė veikla. Ten ir Valdybos, atstovybės bei PLJS žinutės, taip pat kraštų bendruomenių žinutės, "Pasaulio lietuvio" puslapiai, fotoalbumas.

Pateikiama informacija, kokia suteikiama. ekonominė-profesinė ir humanitarinė pagalba, bei parama lietuviškam švietimui. O "Saulutė" - Lietuvos vaikų globos būrelis

Dar daug liko nepaminėtų kitų Seimo WWW svetainės puslapių. Tikiuos, juos rasite patys - ir įsitikinsite, kokia tai vertinga vieta. Ji nepasižymi nei išcackintu dizainu (nors dažnas lietuvio sukurtas "gražus" WWW puslapis - daugiau kičas be jokios informacijos) nei kaprizingu noru nustelbti kitus. tai tik įrodo, kad turinys svarbiau nei forma.

Vartiklio naujienos
Global Lithuanian Net


Lithuanian Online E-zine Vartiklis
Lithuanian Bible pages