Kundalini yoga site is the part of  Global Lithuanian Net

Kundalini Yoga. Cobra head. As title of site
Kundalini Yoga menu. Chain
Kundalini Yoga menu. Chain
Kundalini Yoga menu. Chain
Kundalini Yoga menu. Chain
Kundalini Yoga menu. Chain
Kundalini Yoga menu. Chain

Kaip nejausti skausmo?

Mes nejaučiame skausmo, kai mąstome (įsigiliname į kokias nors veikas). mąstant nejuntama - skausmas yra fizinis pojūtis. Per jutimus perduodama energija. Tai trancendentinės būsenos pasiekimas - fizinis tapsmas (susiliejimas) energija.

Toliau - justi energiją be jokių mąstymo pastangų. Tai jau valios, o ne mąstymo veiksmas. Tada atsaką galima duoti į bet ką. Trancendentinės būsenos pasiekimas yra ne tapsmas vienu su energija, o aptikimas, kad PATYS esame energija (ir ja visada buvome).

Praktinis aspektas. Įsisavinkite savi-hipnozę. Daugelio iš skausmų priežastis yra kūno atmintis, kurią galima paveikti pasąmonės veika. Mintis yra labai galinga priemonė. Dažnai skausmas kyla iš stresų, o stresus šalinti galima minties galia.

Skausmas apima ne visus kūno organus. Sukoncentruokite dėmesį tam; ir perkelkite "sveikos" kūno dalies jutimus į skaudamą dalį - jaučiant tarsi pienas lėtai tekėtų į skaudamą vietą išstumdamas skausmą. Tai leidžia ištisas savaites laukti vizito pas dantistą visai nejaučiant apnuoginto danties nervo ar operuotis be anestizijos - saugiai ir be skausmo. Tokia yra mūsų minties galia.

Papildomi skaitiniai:
Meditacijos paslaptis
Tantriškoji alchemija.

Titulinis | Turinys | Įvadas | Pasikartojantys klausimai-atsakymai | Atsiliepimai

Padėka:
National Geographic už Karališkosios kobra nuotrauką.

Mitologijos puslapis
Pasaulio kūrimo puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Global Lithuanian Net